A munkámból adódóan rengeteget ülök a számítógépem előtt, a képeimet szerkesztem, a videóimat vágom és a fájljaimat rendszerezem az operációs rendszeren belül. Mivel a napom jelentős részét tölti ki a gép előtti munka, így szeretnék minél gyorsabb és hatékonyabb lenni, hogy csökkenthessem ezt az időt, amit aztán másra fordíthatok. Tölthetem a családommal, barátaimmal vagy akár még több munkával. Ebben a tananyagban összeszedtem minden olyan gyorsbillentyűt, aminek a beépítésével gyorsabbá és hatékonyabbá válhatsz a mindennapi számítógép használat során.
Ennek a leckének a megnézése ugyan elvesz 2 órát az életedből, de ha megtanulod, akkor egy életre levetítve hónapokat kapsz ajándékba. Szeritem jó befektetés!
“Nem jól kell dolgozni, hanem hatékonyan!”

A kurzus hossza:
1 óra 23 perc
A kurzus minden leckéjéhez letölthető gyorsbillentyű lista társul, amit a videók alól tudsz letölteni .PDF formában. Kinyomtatva, magad mellé téve óriási segítséget nyújthat, hogy minél hatékonyabban sajátítsd el a gyorsbillentyűket.
Köszi. Sok hasznos amit kiegészítenék. A Print Screen-t önmagába is lehet használni. Gépház/Könnyű kezelés/Billentyűzet és kicsit lejjebb ott lesz “Print Screen parancsikon”.
Egy másik ami nem pont fotózáshoz kell, de jól jöhet. a Win + .
Emojik 🙂 Facebook megosztáskor hasznos.
Anno én is találkoztam az Emoji gyorsbillentyűvel, a streambe még viccként bele is raktam. Nagyon bugyutának találtam elsőre, aztán most pár hónappal később, amikor az FB posztjainkba, amiket gépről írunk, tök jó ha elérjük könnyedén ezeket. Úgyhogy igen, a Win + “.” valóban hasznos lehet azok számára, akik sokat posztolnak social médiában gépről, de a hirdetéseknél is jól jön.